Dizains, hostings, interneta www lapas izstrāde - studija CLARUS. Дизайн, хостинг, разработка интернет веб сайта - студия CLARUS. Design, hosting, internet www site development - studio CLARUS.
Lat
Rus
Eng
Skrūves / stiprinājumi / troses / instrumenti
Jaunumi
SIA DELVE 2 SORMAT produkcijas oficiālais izplatītājs Latvijā.
03.08.2016

 SORMAT
ir viens no Eiropas līderiem stiprinājumu ražošanas jomā, kuram jau uzticas vairāk nekā 40 gadu. Kompānija tika dibināta 1970.gadā Turku pilsētā Somijā. Savu uzņēmējdarbību uzsāka kā  virpošanas darbu apakšuzņēmējs. 1994. gadā SORMAT uzsāka savu darbību Latvijā.

 


(SORMAT rūpnīca, Rusko, Somija)

 


SORMAT stiprinājumiem ir iekšējie un starptautiskie sertifikāti, svarīgākais no kuriem ir CE sertifikāts, ko izsniedz Eiropas Tehnisko apstiprinājumu organizācija ETA (European Technical Approval ETA). CE zīme garantē nepieciešamo informāciju uzticamai un drošai stiprinājumu izmantošanai dažādās tā pielietošanas jomās. CE zīme arī apstiprina, ka izstrādājums atbilst prasībām, kas noteikts attiecibā uz tā dzīves ciklu.


SORMAT stiprinājumu sortimentā ietilpst metāla enkuri, ķīmiskie enkuri, tapas viegliem stiprinājumiem, ģipškartona enkuri, urbju uzgaļi un to piederumi, montāžas lentes, betona ieliktņi, stiprināšanas sistēmas, cauruļu stiprinājumi.

 


Ir pieejami SORMAT stiprinājumu katalogi:

  • latviešu valodā,
  • igauņu valodā,
  • lietuviešu valodā,
  • angļu valodā,
  • krievu valodā.


Kataloga online versija (LV,LT,EE,EN) >

Saite uz SORMAT mājas lapu latviešu valodā: http://lv.sormat.com/?sormat-lang

Atpakaļ
 Mūsu produkcija